Regulamin zakupów

Odwiedzają Państwo stronę www.charmbeauty.pl, której właścicielką jest Bożena Banaszek, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Charm and Beauty Bożena Banaszek, z siedzibą przy ul. Grochowskiej 309/317 m. 69, 03-823 Warszawa. Charm and Beauty jest  zarejestrowana pod numerem identyfikacji podatkowej NIP 836-105-28-15, Regon: 364039030 zwaną dalej "Charm and Beauty - Eleganckie Akcesoria Kosmetyczne".

 

REGULAMIN ZAKUPÓW

1. Charm and Beauty - Eleganckie Akcesoria Kosmetyczne prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci internet. Zamówienia przyjmowane są ze strony www.charmbeauty.pl lub przez pocztę elektroniczną po wysłaniu zamówienia na adres info@charmbeauty.home.pl

2. Produkty sprzedawane w serwisie Charm and Beauty - Eleganckie Akcesoria Kosmetyczne pochodzą tylko i wyłącznie z legalnych i oryginalnych źródeł dopuszczonych w kraju i za granicą.

3. Wszystkie ceny prezentowane w serwisie Charm and Beauty - Eleganckie Akcesoria Kosmetyczne zawierają podatek VAT, podane są w złotych polskich i obowiązują w momencie składania zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

4. Wszelkie nazwy produktów i marek, znaki graficzne użyte w serwisie są własnością ich oryginalnych producentów i są prezentowane w celach informacyjnych i handlowych. Opisy i zdjęcia produktów zostały stworzone przez zespół Charm and Beauty - Eleganckie Akcesoria Kosmetyczne i nie mogą być wykorzystywane bez wiedzy i zgody autorów.

5. Zdjęcia produktów odpowiadają rzeczywistym produktom, jednak w nielicznych przypadkach mogą różnić się od ich rzeczywistego wyglądu ze względu na kwestie techniczne (np. kolor produktu może być odbierany nieco inaczej w związku z konkretnym oświetleniem czy ustawieniem wyświetlacza).

6. Dokumentem potwierdzającym sprzedaż produktu jest paragon niefiskalny lub faktura (bez VAT) - w zależności od opcji wybranej przez Klienta. Składając zamówienie Klient określa dokument, jaki chce otrzymać.

7. Anulowanie zamówienia jak i jego zmiany możliwe są do momentu wysłania przesyłki.

8. Charm and Beauty - Eleganckie Akcesoria Kosmetyczne zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w poniższych przypadkach:

  • dane osoby składającej zamówienie budzą wątpliwość bądź są nieprawidłowe;
  • zrealizowanie zamówienia jest niemożliwe z winy producenta oraz gdy towar nie jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu;
  • niniejszy regulamin nie jest przestrzegany.

9. W sytuacji niemożności zrealizowania części lub całości zamówienia Kupujący zostanie poinformowany o zaistniałej sytuacji. Bez akceptacji Kupującego zamówienia częściowe nie będą realizowane.

10. Charm and Beauty - Eleganckie Akcesoria Kosmetyczne zastrzega sobie możliwość odmowy zrealizowania zamówienia, gdy cena towaru prezentowana w ofercie jest wynikiem pomyłki lub działania osób trzecich. W takim przypadku kwota wpłacona przez Klienta zostanie zwrócona na konto Klienta w terminie 14 dni roboczych.

11. Gdy zrealizowanie zamówienia jest niemożliwe z winy Klienta (m.in. został podany błędny adres dostawy, odmówiono odbioru zamówienia itp.) Charm and Beauty - Eleganckie Akcesoria Kosmetyczne zastrzega sobie prawo obciążenia Klienta kosztami transportu zamówienia, a w przypadku produktów, których sprzedaż po nieudanej próbie dostarczenia jest już niemożliwa - również kosztami tych produktów.

12. Czas realizacji zamówienia zależy od wybranego przez Klienta sposobu dostawy towaru i zależy od kompetencji danej firmy kurierskiej czy Poczty Polskiej.

13. Zamówiony towar dostarczamy Pocztą Polską. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy (z wyłaczeniem akcji Dzień Darmowej Dostawy). Jeśli Klient składając zamówienie nie doda informacji o tym, że decyduje się na przesyłkę firmą kurierską, Charm and Beauty - Eleganckie Akcesoria Kosmetyczne zakłada, że Klient czyni nas pełnomocnikiem do zorganizowania wysyłki Pocztą Polską i uiszczenia przez nas stosownej opłaty pocztowej.

14. Na czas realizacji zamówienia składa się  czas przygotowania wysyłki oraz czas dostawy. Zamówienie jest kompletowane i wysyłane maksymalnie do 48 godzin od zaksięgowania kwoty na koncie Charm and Beauty - Eleganckie Akcesoria Kosmetyczne (z wyjątkiem sytuacji określonych w punkcie 8.).

15. Wszystkie powyższe terminy dotyczą dni roboczych.

16. Charm and Beauty - Eleganckie Akcesoria Kosmetyczne akceptuje następujące formy płatności:

  • tradycyjny przelew bankowy (ING 83 1050 1924 1000 0092 2468 1560);
  • elektroniczny przelew bankowy (Przelewy24.pl, eCard);
  • za pobraniem.

17. Zgodnie z najnowszą ustawą konsumencką z dniem 25 grudnia 2014 wchodzi w życie prawo, które daje Klientowi możliwość odstąpienia od zawartej umowy, czyli zwrotu zakupionego towaru, w terminie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie do Charm and Beauty - Eleganckie Akcesoria Kosmetyczne zakupionego towaru w stanie niezmienionym (w nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania, bez mechanicznych uszkodzeń) wraz z dowodem zakupu. Zwrot należności za zwrócone towary, po potrąceniu całkowitych kosztów przesyłki, nastąpi w terminie 7 dni od daty otrzymania zwrotu na wskazane przez Klienta konto bankowe. W przypadku, gdy Klient zdecyduje się odstąpić od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorcy lub na odległość, sam zapłaci za koszty wynikające z przesłania zakupionej rzeczy. 

18. Procedura reklamacji i zwrotów opisana jest pod adresem: https://charmbeauty.pl/reklamacje-i-zwroty

19. Charm and Beauty - Eleganckie Akcesoria Kosmetyczne  zapewnia ochronę wszystkich przekazanych do zrealizowania zamówienia danych osobowych zgodnie z obowiązującym prawem (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz jej późniejsze zmiany).

20. Prawem właściwym dla realizacji zakupów w serwisie internetowym Charm and Beauty - Eleganckie Akcesoria Kosmetyczne jest prawo polskie, a w szczególności Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U.2002r. nr 144 poz.1204).

21. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.

22. Regulamin określa zasady zakupów w serwisie Charm and Beauty - Eleganckie Akcesoria Kosmetyczne.

23.  Złożenie zamówienia jednocześnie oznacza akceptację wszystkich postanowień i informacji zawartych w regulaminie.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl